Darmowa dostawa od 299 złotych🐾
0
Twój koszyk

Nasze produkty

Nasze minimalistyczne obroże i smycze są w całości wykonane ręcznie w Polsce z wielką dbałością o wszystkie szczegóły. Stawiamy na najwyższą jakość i czysty design. Nasze produkty wykonane są ze skóry naturalnej, taśmy wodoodpornej i opatentowanego w Stanach Zjednoczonych materiału BioThane®

Produkty wykonane z taśmy wodoodpornej

Taśmy wodoodporne wykonane są z dwóch materiałów. Środek taśmy stanowi materiał PVC, który pokryty jest termoplastycznym poliuretanem (TPU). Połączenie tych dwóch materiałów nadaje taśmie wyjątkowych cech o wielu praktycznych zastosowaniach.

Zalety produktów wykonanych z taśmy wodoodpornej:

WYTRZYMAŁOŚĆ — taśma jest odporna na zerwanie i przetarcia, jednak jak na każdym materiale, również na taśmie po pewnym czasie mogą pojawić się różnego rodzaju ubytki — jednak w żaden sposób nie wpłynie to na funkcjonalność i wytrzymałość taśmy.

ELASTYCZNOŚĆ — taśma odporna jest na zmiany temperatury, nie sztywnieje na mrozie i nie pęka pozostawiona na słońcu. Taśma nie jest podatna na plątanie się.

ODPORNOŚĆ — taśma dzięki swojej powłoce nie pochłania wody, a co za tym idzie, nie pleśnieje i nie namnażają się na niej bakterie.

KOMFORT NOSZENIA — taśma nie ciągnie i tym samym nie kołtuni nawet najdłuższej sierści psa.

tasmy

Taśma wodoodporna

Taśmę wodoodporną po każdym spacerze wystarczy wyczyścić wilgotną ściereczką. Większe zabrudzenia można zmyć pod bieżącą wodą, używając gąbki nasączonej mydłem lub płynem i odwiesić do wyschnięcia. Pamiętaj, aby w szczególności wysuszyć okucia.

Produkty wykonane ze skóry

Nasze produkty wykonane są ze skóry naturalnej garbowanej roślinnie powleczonej ochronnym lakierem. Skóra naturalna z czasem starzeje się — jest to naturalny proces — więc aby utrzymać produkty w dobrej kondycji jak najdłużej, należy je czyścić i zabezpieczać specjalistycznymi preparatami do skóry.

leather natural f