0
Your Cart

Polityka zwrotów

Zwroty lub wymiana

Jako konsument możesz zwrócić swoje zamówienie w ciągu 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres: [email protected] informujący o zwrocie produktu. Spakuj produkt wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy i wyślij na nasz adres z dopiskiem ZWROT:

Malier Studio
ulica Czereśniowa 28
55-010 Ozorzyce

Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym, nie może być noszony oraz nosić śladów używania. Nie musi być natomiast w oryginalnym opakowaniu. Formularz możesz wydrukować z naszej strony lub spisać go odręcznie.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu. Zwrot kosztów dokonujemy jeszcze tego samego dnia. Pieniądze na Twoim koncie pojawią się według zasad Twojego banku.

Wysyłka zwracanego lub wymienianego produktu

Aby zwrócić produkt, należy wysłać go na adres:

Malier Studio
ulica Czereśniowa 28
55-010 Ozorzyce

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie kosztów wysyłki przedmiotu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt pierwotnej przesyłki zostanie odjęty od Twojego zwrotu.

Produkty personalizowane

Przedmioty wykonane na zamówienie nie podlegają zwrotowi.