• Darmowa dostawa od 299 zł* •
0
Twój koszyk

O nas

franko

Kilka lat temu, kiedy do naszej rodziny zawitał Franko, zaczęłam poszukiwania idealnych akcesoriów dla niego. Po przejrzeniu setek opcji nie mogłem znaleźć nic ciekawego dla tak dużego psa. Dodatkowo jako szczeniak sprawiał kłopoty — niczego nie kochał bardziej niż żucia swojej własnej smyczy. Nie zliczę, ile przewinęło się ich przez nasze ręce (i jego zęby)… Ciągłe wyrzucanie i zastępowanie smyczy było marnotrawstwem.  Podczas gdy on jest już dawno poza tą fazą, a nasza rodzina powiększyła się o kolejne zwierzęta, zdałam sobie sprawę, że nie mogę być jedyną psią mamą, która chce pięknych, nowoczesnych, trwałych produktów wysokiej jakości dla swoich podopiecznych.

W 2021 roku postanowiłam połączyć swoje pasje: zamiłowanie do mody, prac ręcznych i miłość do zwierząt — tak narodził się pomysł na markę — Malier Studio, oferującą stylowe, ręcznie tworzone akcesoria z myślą o najbardziej wymagających właścicielach psów.

Realizuję zamówienia w moim mini studio w małej miejscowości w Polsce, jednocześnie projektując następne kolekcje z moim Frankiem szczęśliwie śpiącym pod biurkiem. Kupowanie akcesoriów w Malier Studio to nie tylko zakup ręcznie robionej obroży czy smyczy, dzięki temu tworzysz wspaniałą społeczność i wspierasz małe przedsięwzięcie. Dziękuję za odwiedzenie Malier Studio, mam nadzieję, że spodobają się Wam moje produkty i że będą wam służyć przez długi czas. 

logo 350 x 100