• Darmowa dostawa od 299 zł* •
-10% na wszystko z kodem MAJ10
0
Twój koszyk

Polityka dostawy

Wysyłka

Realizacją zamówienia zajmujemy się zwykle tego samego dnia, a standardowy czas dostawy wynosi średnio 2 dni. Z racji tego, że wszystkie nasze produkty wykonujemy ręcznie i nie prowadzimy stanów magazynowych, czas wysyłki może się wydłużyć i trwać maksymalnie 7 dni roboczych. Twoje zamówienie zostanie wysłane kurierem lub poprzez Paczkomaty. 

Pakujemy ekologicznie.

Anulowanie zamówienia

Zmieniłeś zdanie? Jeśli zdążymy, możemy zaktualizować Twoje zamówienie! Jak najszybciej napisz na hello@malier.pl. Jeśli nam się nie uda, patrz: zwrot zamówienia. Aby anulować zamówienie:
1: Przejdź do „Zamówień i zwrotów”, jeśli masz konto, lub napisz do nas, jeśli złożyłeś zamówienie jako gość.
2: Wybierz przedmioty, które chcesz anulować, i powód anulowania. Wyślemy Ci potwierdzenie anulowanego zamówienia.
Jeśli zamówienie zostało już przygotowane, nie możemy anulować zamówienia — oferujemy jednak usługę zwrotu. Więcej informacji na temat zwrotu zamówień znajdziesz poniżej.

Gwarancja

Ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć trwałe produkty, dlatego wszystkie nasze ręcznie wykonywane produkty podlegają rocznej gwarancji. Oczywiście zużycie ma miejsce jeśli w grę wchodzą zwierzęta. Jednak jeżeli zamówione przedmioty nie działają, tak jak powinny, w ciągu roku od zakupu, naprawimy je lub wymienimy bezpłatnie.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami pod adresem {hello@malier.pl}, jeśli masz pytania dotyczące dostawy i zwrotów.