Malier Studio

Stylowe akcesoria dla psów

0

Your Cart

Linka treningowa dla psa została wykonana z taśmy wodoodpornej. Na jednym końcu został zamontowany karabińczyk do przypięcia do obroży, lub szelek psa. Na drugim w zależności od wyboru znajduje się nieregulowany uchwyt do trzymania lub kółeczko do przyczepienia odpinanej rączki.

­Kojarzysz podnoszenie mokrej linki, kiedy wcześniej Twój pies zaliczył każdą kałużę, pobliski rów i przebiegł się po polu w poszukiwaniu nowych zapachów? Tak? Ja też znam. Dlatego odpinana rączka do linki to idealne rozwiązanie, aby cieszyć się komfortem użytkowania, wracając z szalonych spacerów razem ze swoim psem ♥

Taśma
· szerokość 13 mm — linka dla małych ras. Obciążenie niszczące: 150 kg
· szerokość 16 mm — linka dla małych i średnich ras. Obciążenie niszczące: 180 kg
· szerokość 20 mm — linka dla średnich i dużych ras. Obciążenie niszczące: 210 kg

Zalety produktów wykonanych z taśmy wodoodpornej:
WYTRZYMAŁOŚĆ — taśma jest odporna na zerwanie i przetarcia, jednak jak na każdym materiale, również na taśmie po pewnym czasie mogą pojawić się różnego rodzaju ubytki — jednak w żaden sposób nie wpłynie to na funkcjonalność i wytrzymałość taśmy.
ELASTYCZNOŚĆ — taśma odporna jest na zmiany temperatury, nie sztywnieje na mrozie i nie pęka pozostawiona na słońcu. Taśma nie jest podatna na plątanie się.
ODPORNOŚĆ — taśma dzięki swojej powłoce nie pochłania wody, a co za tym idzie, nie pleśnieje i nie namnażają się na niej bakterie.
KOMFORT NOSZENIA — taśma nie ciągnie i tym samym nie kołtuni nawet najdłuższej sierści psa.

Produkt wykonany ręcznie w Polsce.

Długość

5 m, 10 m, 15 m, 20 m

Szerokość

12 mm, 16 mm, 20 mm

Karabińczyk

CZARNY stalowy, CZARNY stalowy spustowy, SREBRNY stalowy spustowy, SREBRNY mosiężny, ZŁOTY mosiężny, RÓŻOWY stalowy spustowy

Rączka

Klasyczna, Odpinana

Ring przy rączce

nie, tak

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Linka treningowa wodoodporna neonowy róż”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…