0
Your Cart

Obroża dla psa typu martyngale to idealne rozwiązanie dla psów, które mają szerszą szyję od głowy i bez problemu wyślizgują się z klasycznej obroży z klamrą. Obroża zaciska się, kiedy pies ciągnie lub próbuje się z niej wydostać dzięki delikatnemu zmniejszaniu obwodu do ustawionego na obroży momentu. Obroża półzaciskowa dla psa w kolorze czarnym została wykonana z taśmy w pełni wodoodpornej. Jest to również dobre rozwiązanie dla psów z bujną sierścią, ponieważ nie jest wyposażona w klamrę lub zatrzask, w którą mogłaby się wplątać sierść.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar obroży?
→ Zmierz obwód szyi psa, nie pozostawiając luzu, obroża ma 10 cm regulacji na taśmie.
→ Mierząc obwód szyi, włóż dwa palce między szyję a taśmę — zapisz pomiar
→ Przykład: obwód szyi psa to 35 cm — wybierz nasz obwód 36 cm.
→ Rozmiary dotyczą zaciśniętej obroży.
→ Dodatkowo łańcuszek rozciąga się na 15 cm, sprawdź, czy taki zapas pozwoli wsunąć wybraną obroże przez głowę psa. Możesz to sprawdzić, mierząc obwód głowy psa tuż przed uszami..

Zalety produktów wykonanych z taśmy wodoodpornej:
WYTRZYMAŁOŚĆ — taśma jest odporna na zerwanie i przetarcia, jednak jak na każdym materiale, również na taśmie po pewnym czasie mogą pojawić się różnego rodzaju ubytki, jednak w żaden sposób nie wpłynie to na funkcjonalność i wytrzymałość taśmy.
ELASTYCZNOŚĆ — taśma odporna jest na zmiany temperatury, nie sztywnieje na mrozie i nie pęka pozostawiona na słońcu. Taśma nie jest podatna na plątanie się.
ODPORNOŚĆ — taśma dzięki swojej powłoce nie pochłania wody, a co za tym idzie, nie pleśnieje i nie namnażają się na niej bakterie.
KOMFORT NOSZENIA — taśma nie ciągnie i tym samym nie kołtuni nawet najdłuższej sierści psa.
Potrzebujesz produktu na zamówienie? Napisz na hello@malier.pl (produkty spersonalizowane nie podlegają zwrotom ani wymianie)

Obwód szyi

22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60

Szerokość

12 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Obroża półzaciskowa wodoodporna z łańcuszkiem – czarna”

Może spodoba się również…