Darmowa dostawa od 299 złotych🐾
0
Twój koszyk

Eleganckie skórzane etui na woreczki na psie odchody zostało wykonane ze skóry naturalnej. Uchwyt na woreczki ma solidne mosiężne zapięcie, dzięki czemu można łatwo przypiąć etui do kluczy, smyczy lub szlufki od paska. Etui zamykane jest na zatrzask. Otwór dozownika znajduje się pod spodem aby łatwo było je wyciągać w razie potrzeby. Nasze spersonalizowane skórzane etui na woreczki dla psów to idealny element do zabrania na codzienne spacery z psem, treningi lub długie dni poza domem. Stanowi również zabawny, spersonalizowany prezent dla nowych właścicieli psów.

Materiały:
Skóra naturalna Vachetta – skóra garbowania roślinnego, uchodzi za skórę najwyższej jakości dostępną na rynku. Skóra naturalna z czasem pięknie się “starzeje”. Czyść ją dedykowanym środkiem,  aby pozostała miękka i elastyczna.
Karabińczyk – mosiężny. Produkty z mosiądzu mogą się utleniać i w wyniku tego ciemnieć. To nie jest wada, tylko naturalna cecha mosiądzu.

Wymiary: 9,5 cm x 5, mieści standardową rolkę worków o maksymalnych wymiarach: 7 x 3,5 cm.

 

Personalizacja:
• max. 18 znaków
• dostępne znaki: serce, serce pełne, gwiazdka, gwiazdka pełna, przecinek, kropka, *, %, $, #, @, !, /, ?, +, =, ;, , ^. Tego typu znaki możesz pozostawić w adnotacji podczas składania zamówienia, jeżeli tu się nie zmieszczą. Np. Mailo (znak serce), A.B (znak gwiazdka pełna).
Ważne:
Produkt personalizowany nie podlega zwrotom i wymianie.
Upewnij się, że pozostawiona pisownia jest poprawna, ponieważ żądana personalizacji będzie kopiowana dokładnie tak, jak została wprowadzona w rubryce. 

•••

Produkt wykonany ręcznie w Polsce ♥

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Personalizowane skórzane etui na woreczki – brązowe”