Malier Studio

Stylowe akcesoria dla psów

0

Your Cart

Linka treningowa została wykonana z fioletowej taśmy wodoodpornej TPU. Na jednym końcu został zamontowany karabińczyk do przypięcia do obroży, lub szelek psa. Na drugim w zależności od wyboru znajduje się nieregulowany uchwyt do trzymania lub kółeczko do przyczepienia odpinanej rączki.

Zakończenie linki treningowej
• Klasyczne — zakończenie standardowe, stałe. Jeżeli linkę wykorzystujesz do standardowych spacerów (nie rzucasz jej na ziemię) wybierz opcję z klasyczną rączką i ringiem do przypięcia etui na woreczki.
• Odpinane — rączkę można odpiąć przed rzuceniem jej na ziemię, dzięki temu można komfortowo wracać ze spaceru z czystą rączką. Taka wersja linki po odpięciu rączki zakończona jest małym kółeczkiem, które minimalizuje ryzyko zaczepienia się o coś podczas biegu psa w przeciwieństwie do klasycznej rączki.  Możesz również dołączyć ring do przyczepienia etui, będzie on wtedy dołączony do odczepianej rączki.

Szerokość taśmy wodoodpornej
· szerokość 10 mm — linka dla małych psów. Delikatny i lekki karabińczyk!
· szerokość 12 mm — linka dla małych i średnich psów.
· szerokość 16 mm — linka dla średnich psów
· szerokość 20 mm — linka dla dużych psów.

Zalety produktów wykonanych z taśmy wodoodpornej:
WYTRZYMAŁOŚĆ — taśma jest odporna na zerwanie i przetarcia, jednak jak na każdym materiale, również na taśmie po pewnym czasie mogą pojawić się różnego rodzaju ubytki — jednak w żaden sposób nie wpłynie to na funkcjonalność i wytrzymałość taśmy.
ELASTYCZNOŚĆ — taśma odporna jest na zmiany temperatury, nie sztywnieje na mrozie i nie pęka pozostawiona na słońcu. Taśma nie jest podatna na plątanie się.
ODPORNOŚĆ — taśma dzięki swojej powłoce nie pochłania wody, a co za tym idzie, nie pleśnieje i nie namnażają się na niej bakterie.
KOMFORT NOSZENIA — taśma nie ciągnie i tym samym nie kołtuni nawet najdłuższej sierści psa.

Wersja lżejsza: Linka treningowa wodoodporna lekka jasnofioletowa

Przeczytaj:

Produkt wykonany ręcznie w Polsce.

Długość

5 m, 10 m, 15 m, 20 m

Szerokość

10 mm, 12 mm, 16 mm, 20 mm

Karabińczyk

CZARNY stalowy, CZARNY stalowy spustowy, SREBRNY stalowy spustowy, SREBRNY mosiężny, ZŁOTY mosiężny spustowy, ZŁOTY mosiężny, RÓŻOWY stalowy spustowy

Rączka

Klasyczna, Odpinana

Ring przy rączce

nie, tak

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Linka treningowa wodoodporna jasnofioletowa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…